advertise
ژ 1-90

مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در مجمع عمومی و فوق العاده بیان کرد:

ژ 1-82

نخستین نشست هم اندیشی بانوان خیریه امام حسین (ع) با حضور جمعی از بانوان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی و خیر اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، نخستین هم اندیشی بانوان این موسسه با حضور جمعی از بانوان فعال حوزه اجتماعی و زنان در هتل آسمان اصفهان و بصورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام خیریه برگزار شد.

ژ 1-76

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: در مجموع از عید نوروز تا عید فطر امسال ۵۰۰ بسته معیشتی برای کمک به نیازمندان اصفهان توسط خیریه امام حسین علیه اسلام توزیع شده است.

ژ 1-71

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی و یک هزار پرس غذای گرم با همت خیران موسسه خیریه امام حسین علیه اسلام بین نیازمندان اصفهان توزیع می‌شود.

ژ 1-67

با پخش برنامه تلویزیونی؛

اولین همایش غیرحضوری موسسه خیریه امام حسین علیه السلام برگزار می‌شود

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن از برگزاری بیست و هشتمین همایش سالانه این موسسه خیریه به صورت غیر حضوری و با پخش زنده خبر داد.

ژ 1-64

به منظور ترویج مهربانی؛

تفاهم‌نامه همکاری روزنامه اصفهان زیبا و موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام امضا شد

آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت پیام اصفهان زیبا و مؤسسه خیریه امام حسین (ع)، در محل روزنامه اصفهان زیبا برگزار شد.

ژ 1-61

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین(ع):

خیریه‌ها کمتر به بخش مسکن ورود کرده‌اند

ایسنا/اصفهان قائم مقام موسسه خیریه امام حسین(ع) گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه میزان مراجعات مددجویان به این خیریه بیش از ۱۸۰۰ درخواست بود و که از این تعداد، مشکل بیش از ۵۰۰ مددجو حل شد و افرادی نیز اکنون در انتظار کمک هستند و در نظر داریم با کمک رسانه ها میزان کمک بیشتری را برای رفع نیاز مددجویان خود جذب کنیم.

ژ 1-56

پویش "تاریخِ نُو" در اصفهان راه‌اندازی شد

پویش "تاریخِ نُو" به همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن در اصفهان راه‌اندازی شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه مسکن اصفهان گفت: موسه خیریه امام حسین علیه با فعالیت تخصصی حوزه مسکن دستاوردهای خوبی را داشته و دولت و شهرداری‌ها باید حامی این اقدامات باشند.

ژ 1-51

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن گفت: واگذاری زمین ارزان از سوی شهرداری ها و ادارات دولتی میتواند کمک بزرگی برای بهره برداری از مسکن ارزان برای نیازمندان باشد.

ژ 1-47

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، حسینعلی صرافان با اشاره به برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان در اصفهان اظهار داشت: این نمایشگاه تخصصی از ۱۴ تا ۱۷ آبان ماه در اصفهان و در محل نمایشگاه بزرگ اصفهان برگزار می‌شود.

ژ 1-37

پویش "طریق الحسین، مسیر مهربانی" به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی و به همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن آغاز به کار کرد.

ژ 1-25

پویش "مهر مدرسه مجازی" با هدف تامین گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت آغاز به کار کرد.

ژ 1-17

مدیرعامل شرکت عمران بهارستان از واگذاری سه قطعه زمین به متراژ ۱۸۰۰ متر برای ساخت مسکن ارزان برای نیازمندان به خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین علیه السلام خبرداد.

ژ 1-12

مدیرعامل موسسه خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین علیه السلام نقش اصحاب رسانه در ایجاد فضای مثبت، امیدآفرینی و خیراندیشی را بی‌بدیل دانست و گفت: خبرنگاران خود فداکارانی هستند که همواره در خط مقدم همه حوادث و اتفاقات حضور دارند و این خود نوعی رفتار خیراندیشانه است.

ژ 1-9

قائم مقام خیریه امام حسین (ع) گفت: یکی از خیران فعال در این خیریه وام قرض الحسنه یک میلیارد ریالی خود را برای کمک به خیران هدیه داد. وی افزود: حسین صرافان یکی از اعضای هیات مدیره با توجه به شرایط خاص خیریه در خصوص تامین هزینه‌های مورد نیاز یک میلیارد ریال پولی را که برای ساخت مجتمع مسکونی امام حسین (ع) پرداخت کرده بود را به خیریه هدیه کرد.

ژ 1-87

با استناد به آیین نامه اجرایی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، مورخ ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ در جلسع مجمع عمومی و فوق العاده، انتخاب هیئت مدیره برگزار شد

ژ 1-79

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن که با حضور در دفتر خبرگزاری خبرآنلاین اصفهان از اقدامات این خبرگزاری تجلیل کرد، گفت: جغرافیای فقر در برخی مناطق شهر اصفهان ملموس است و باید در این زمینه چاره اندیشی شود.

ژ 1-74

در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان اصفهان؛ موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام رتبه برتر را کسب کرد روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام تخصصی حوزه مسکن در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان اصفهان رتبه برتر شد.

ژ 1-69

با وجود بحران‌های اقتصادی سال‌های اخیر جامعه امروز ما نیازمند "خیران مسکن‌ساز " است، اگر چنین مجموعه‌هایی ایجاد شود معضل مسکن حل می‌شود در غیر این صورت حتی تصور خانه‌دار شدن هم برای بسیاری از جوانان مشکل است.

ژ 1-66

هم‌افزایی و تبادل تجربیات دو موسسه خیریه در اصفهان

دو موسسه خیریه امام حسین علیه السلام و کسا در اصفهان به منظور هم افزایی بیشتر تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند.

ژ 1-63

رئیس حوزه هنری استان اصفهان پیشنهاد داد:

همکاری خیریه امام حسین و حوزه هنری در برپایی گالری برای هنرمندان

رئیس حوزه هنری استان اصفهان پیشنهاد همکاری موسسه خیریه امام حسین علیه السلام و حوزه هنری استان اصفهان برای برپایی گالری‌های هنری برای هنرمندان را پیشنهاد داد.

ژ 1-60

پویش " لبخند بساز" به همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در اصفهان آغاز به کار کرد و تاکنون خیران در این پویش ۳۲۰ میلیون تومان کمک کرده‌اند.

ژ 1-55

مشارکت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان با استقبال پرشور بازدیدکنندگان از این نمایشگاه قرار گرفت.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان اصفهان گفت: توسعه خیریه‌ها توسعه کار خیر است اما در این زمینه تخصصی کردن فعالیت خیریه‌ها در تاثیرگذاری آنها بسیار حائز اهمیت است.

ژ 1-49

فرماندار اصفهان به همت والای خیران خیریه امام حسین علیه السلام در زمینه حل مشکل نیازمندان شهر اصفهان اشاره کرد و گفت: این همت ستودنی است و باید همواره مورد تقدیر قرار گیرد.

ژ 1-46

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام خیریه تخصصی حوزه مسکن گفت: مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی در بلوار ۹ دی شهرستان قهجاورستان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) کلنگ زنی می‌شود.

ژ 1-34

خیران اصفهان با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام"هشت میلیارد ریال برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار هدیه کردند.

ژ 1-24

یکی از خیران اصفهان هزینه اطعام عزاداران دهه اول محرم را با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار نذر کرد.

ژ 1-16

دکتر کوروش خسروی، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر اصفهان در گفت‌وگو با روابط عمومی خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین علیه السلام با بیان اینکه ...

ژ 1-11

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، موسسه خیریه امام حسین علیه اسلام در نظر دارد به منظور گرامی داشت عید غدیر خم در سال جاری با توجه به بحران شیوع کرونا در کشور و در سراسر کشورهای جهان، پویش "مهربانی پدرانه " را به منظور ایجاد سرپناه برای ۱۱۰ نفر از کودکان یتیم اصفهان فراهم سازد.

ژ 1-8

به گزارش روابط عمومی خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین (ع)، حسین علی صرافان، مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در دیدار با رئیس اتاق اصناف استان اصفهان اظهار کرد: هدف موسسان و پایه‌گذاران این خیریه ترویج کار خیر بوده است، هدفی که همچنان در راس امور این خیریه قرار داشته و همه اقدامات در این راستا انجام می‌شود.

ژ 1-84

در گردهمایی خانه خورشید مطرح شد؛ افزایش پروژه‌های ساختمانی خیریه امام حسین علیه السلام/۱۱۰۰ پرونده مددجویی نیازمند رسیدگی است قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: توسعه فعالیت‌های این موسسه خیریه در حوزه ساخت و ساز در دستور کار است.

ژ 1-78

به گزارش خبرنگار دنیای اسرار، ظهر امروز قائم مقام مؤسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن طی بازدید از دفتر سرپرستی این روزنامه با اشاره به همکاری این رسانه در زمینه امور خیر و مسائل اجتماعی اظهار داشت: رسانه ها همواره همراه این موسسه خیریه بوده‌اند و ما وظیفه خود می دانیم که از این همکاری خوب قدردانی داشته باشیم.

ژ 1-72

کمک به ۱۰ خانواده نیازمند حوزه مسکن به مناسبت میلاد امام حسن (ع)

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام تخصصی حوزه مسکن از طرح ۱۰ پرونده ۲۰ میلیون تومانی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام و کمک به مددجویان تحت عنوان "سفره کرامت امام حسن (ع)" خبر داد.

ژ 1-68

خیران اصفهان در بیست و هشتمین همایش سالانه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام که به غیر حضوری برگزار شد، حدود ۷۰۰ میلیون تومان برای تامین مسکن نیازمندان هدیه کردند.

ژ 1-65

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان آمادگی خود برای همکاری با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در زمینه توسعه فعالیت‌های بین المللی این موسسه را اعلام کرد.

ژ 1-62

به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س)

آئین "مادر مهربانی" برگزار می شود

به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) به همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام آئین "مادر مهربانی" برگزار می شود.

ژ 1-59

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین(ع) اصفهان از تحریریه نمایندگی خبرگزاری موج در استان اصفهان بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری گفت‌و‌گو کرد.

ژ 1-54

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در حوزه کار خیر نیازمند فرهنگسازی هستیم و در این زمینه حتی خرده فرهنگ هم نداریم.

ژ 1-50

مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن گفت: مددکاران با کمک به نیازمندان نیازهای پنهان خود را برطرف می‌کنند.

ژ 1-48

همزمان با میلاد پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص)و امام صادق (ع) آیین کلنگ زنی واحدهای مسکونی پروژه مهربانی ۲ در شهر قهجاورستان برگزار شد.

ژ 1-38

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: حوزه معاونت عمرانی این موسسه خیریه با هدف تخصصی کردن اقدامات ساخت و ساز و نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این خیریه راه‌اندازی شد.

ژ 1-26

خیر اصفهانی در پویش "شصت شب روضه خانگی در خیریه امام حسین علیه السلام" یک میلیارد ریال برای کمک به خانواده نیازمند اصفهانی اهدا کرد.

ژ 1-18

آیین افتتاحیه پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با حضور جمعی از کارکنان این خیریه برگزار شد.

ژ 1-15

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام حوزه تخصصی مسکن از برگزاری پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه‌السلام" در ایام محرم و صفر امسال خبر داد.

ژ 1-10

گفتنی است به مناسبت میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) نیز سفره اطعام تکریم نیازمندان که با توجه به شیوع ویروس کرونا با تعداد کم و با رعایت فاصله اجتماعی در حسینیه ام البنین (ع) برگزار شد، برپا و نیازمندان با مداحی یکی از مداحان اهل بیت علیه اسلام از برکات این شب بهره بردند.