advertise

B-I-۱۱۹

.

.

آیین افتتاحیه پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" برگزار شد

آیین افتتاحیه پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با حضور جمعی از کارکنان این خیریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، آیین افتتاحیه پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با حضور آقای یزدخواستی مداح بنام اهل بیت علیهم السلام و جمعی از کارکنان این خیریه برگزار شد.
مهدی رقایی، قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن در این آین با بیان اینکه بحران کرونا منجر شد که مسئولان این خیریه برای جذب کمک مددکاران برای کمک به مددجویان در سال جاری شیوه‌های نوین را در دستور کار خود قرار دهند، اظهار کرد: استفاده از این شیوه‌ها در تحقق اهداف این خیریه بسیار موثر بوده و دستاوردهای خوبی را برای مددجویان داشته است.

خیریه امام حسین (ع)

وی در ادامه به نزدیک شدن به ایام محرم و صفر گفت: این موسسه خیریه مزین به نام امام حسین علیه السلام است و بر ما واجب است که علم عزاداری این امام بزرگوار را در سطح شهر بالا ببریم.
قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام حوزه تخصصی مسکن تصریح کرد: شیوع بحران کرونا ما را بر این داشت که پویش "۶۰ شب روضه خانگی در حسینیه امام حسین علیه السلام" را راه‌اندازی کنیم و با استفاده از این پویش در کنار احیای سنت بیش از ۸۰ ساله روضه خانگی بتوان با تبدیل هزینه‌های اطعام عزاداران به نذر روضه مشکل مسکن ۶۰ زن سرپرست خانوار را در این مراسم ها برطرف کنیم.وی تاکید کرد: حداکثر افراد حاضر در این روضه های خانگی ۱۰ نفر برآورده شده است.