advertise

B-I-۱۱۹

.

.

کمک ۱۱۰ میلیون تومانی خیر اصفهانی برای حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار

یکی از خیران اصفهان هزینه اطعام عزاداران دهه اول محرم را با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار نذر کرد. به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن،‌ در سال جاری با توجه به بحران شیوع کرونا پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" به منظور اقامه عزای شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش با همت خیریه امام حسین علیه السلام از ابتدای محرم امسال آغاز به کار کرد.

خیریه امام حسین (ع)

در این پویش خیران و مددکارانی که سال‌های گذشته برای ایام عزاداری محرم و صفر نذر داشته‌اند و امسال با توجه به بحران شیوع کرونا امکان ادای نذر خود را نداشتند می‌توانند هزینه مورد نظر خود را در قالب نذر روضه برای حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار به حساب خیریه امام حسین علیه اسلام حوزه تخصصی مسکن واریز کنند. گفتنی است از ابتدای این پویش تاکنون افراد زیادی در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه مشارکت کردند و در این بین خیر اصفهانی با اهدای ۱۱۰ میلیون تومان برای نذر روضه گام مهمی را در تحقق این امر خیر برداشت.
همچنین لازم به ذکر است که پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت و خیران و مددکاران می‌توانند با استفاده از درگاه‌های پرداخت خیریه که شامل شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۵۴۳۴۲۰۰ بانک رسالت و یا کد دستوری #۱۳۶۱*۶۶۵۵* نذورات خود را پرداخت کنند.