advertise

کمک هشت میلیارد ریالی در روضه ای متفاوت

.

.

با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام"؛ خیران اصفهان هشت میلیارد ریال برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار هدیه کردند خیران اصفهان با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام"هشت میلیارد ریال برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار هدیه کردند.

خیریه امام حسین (ع)

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان توزیع غذای نذری بین عزاداران در محرم امسال و با هدف اهدای هزینه غذای نذری برای حل مشکل ۶۰ زن سرپرست خانوار در شهر اصفهان و با همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن آغاز به کار کرد. استقبال خیران از این پویش بسیار خوب بود به گونه‌ای که با گذشت ۳۰ شب از این پویش حدود هشت میلیارد ریال برای کمک به حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار اصفهان جمع آوری شد. گفتنی است که ۳۰ شب دیگر این پویش ادامه دارد و همه می توانند در این پویش مشارکت کنند.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" نه تنها هر شب و با حداکثر ۱۰ نفر در خانه مددکاران و مددجویان برگزار شد، بلکه پویشی است که در راستای کمک به کادر درمان در پیشگیری از شیوع کرونا در شهر اصفهان نیز گام برداشته و بارها مورد تقدیر جامعه پزشکی نیز قرار گرفته است.