advertise

رقایی: مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی در قهجاورستان کلنگ‌زنی می‌شود

.

.

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی در بلوار ۹ دی شهرستان قهجاورستان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) کلنگ زنی می‌شود. به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی در دیدار با سید مصطفی حسینی، شهردار قهجاورستان با بیان اینکه این موسسه خیریه در چشم اندازه خود ساخت و ساز مسکن ارزان قیمت را در دستور کار قرار داده است، اظهار کرد: از این رو سعی داریم با تهیه زمین با حداقل قیمت در مکانی مناسب نسبت به بهره برداری از مسکن ارزان اقدام کنیم.

خیریه امام حسین (ع)

وی با بیان اینکه برای ساخت مسکن ارزان با نهادهای مختلف رایزنی داشته تا بتوانیم زمین ارزان برای ساخت مسکن تهیه کنیم، ابراز داشت: شهرداری قهجاورستان یکی از نهادهایی است که در این زمینه همکاری داشته و زمین مناسبی را برای ساخت مجتمع مسکونی در اختیار موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن قرار داده است. قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام با بیان اینکه در پروژه مجتمع مسکونی قهجاورستان ۲۰ واحد آپارتمانی پیش‌بینی شده است، افزود: این پروژه در بلوار جدید ۹ دی قهجاورستان بهره برداری خواهد شد. وی افزود: کلنگ‌زنی پروژه مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی قهجاورستان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) انجام خواهد شد.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

آغاز عملیات اجرایی باغ بانوان قهجاورستان
سید مصطفی حسینی، شهردار قهجاورستان نیز در این دیدار با بیان اینکه حمایت از موسسات خیریه و به ویژه موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام تخصصی حوزه مسکن نقش بسزایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد، ابراز داشت: در این زمینه ضروری است که همه نهادها با موسسات خیریه فعال همکاری داشته باشند تا بتوان تاثیرگذاری اجرای پروژه‌های خیریه‌ای را دو چندان کرد. وی با بیان اینکه همزمان با کلنگ زنی مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، آغاز عملیات باغ بانوان قهجاورستان را نیز در دستور کار داریم، ادامه داد: این باغ در نزدیکی این مجتمع مسکونی و در بلوار ۹ دی بهره برداری خواهد شد. شهردار قهجاورستان تصریح کرد: همچنین همزمان با کلنگ‌زنی پروژه مسکونی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام آئین بهره برداری از بلوار ۹ دی شهر قهجاورستان نیز با حضور مسئولان استان برگزار خواهد شد