advertise

.

.

.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، تخصصی حوزه مسکن، تغییر سیاست‌ها و برنامه ریزی‌های مدیران موسسه خیریه امام حسین علیه السلام طی دو سال اخیر منجر به حضور این خیریه در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان شد.
بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده همزمان با افتتاح نمایشگاه بزرگ اصفهان آغاز به کار کرد .
بازدیدکنندگان از این نمایشگاه‌ میتوانستند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۱۴ تا ۱۷ آبان برای آشنایی با آخرین دستاوردهای حوزه مسکن در این نمایشگاه حضور یابند.
شیوع بیماری کرونا امکان پذیرایی از عموم شهروندان در این نمایشگاه را سلب کرده بود و تنها فعالان و متخصصان صنعت ساختمان امکان بازدید از این نمایشگاه را داشتند.

خیریه امام حسین (ع)

مشارکت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن در این نمایشگاه که در راستای اهداف و برنامه‌های خیریه بود نیز مورد استقبال مسئولان و متخصصان حوزه مسکن بود و حضور شخصیتهای بازدید کننده از نمایشگاه در این غرفه مصداقی بر این مدعا است.
از این رو طی روزهای ۱۴ تا ۱۷ ابان ماه شخصیت‌هایی همچون سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، قدرت‌الله نوروزی شهردار اصفهان، حسین سیستانی فرماندار اصفهان، سید حسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی رئیس شورای شهر و دیگر اعضای شورای شهر اصفهان، سید اصغر مستولی‌زاده رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان اصفهان، کارشناسان و متخصصان حوزه مسکن و جمع دیگری از مسئولان از غرفه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی مسکن در این نمایشگاه بازدید کردند.
اجرای طرح "دیوار مهربانی" با مشارکت تعدادی از بازدید کنندگان از نمایشگاه از جمله اقدامات صورت گرفته در غرفه نمایشگاهی موسسه امام حسین علیه السلام در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان بود که مورد استقبال نیز قرار گرفت.
هر بازدید کننده از نمایشگاه این امکان را داشت که با پرداخت هزینه حداقل ۵۰ هزار تومانی یکی از آجرهای "دیوار مهربانی" را به نام خود به ثبت برساند.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

همچنین توزیع "قلک‌های مهربانی" موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در سه قالب قلک کودکان، قلک نوجوانان و قلک بزرگسالان نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در غرفه نمایشگاهی این موسسه بود که مورد استقبال کودکان بازدید کننده از نمایشگاه قرار گرفت.
در این نمایشگاه سعی کردیم با اهدای قلک مهربانی به کودکان فرهنگ کار خیر را برای آنها ترویج دهیم تا از کودکی نسبت به مشارکت در امور خیر توجه داشته باشند.
ما با حضور در بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان سعی بر آن داشتیم که فعالیت‌های این موسسه در حوزه مسکن را به جامعه متخصصان این حوزه معرفی کنیم و از سوی دیگر اعلام آمادگی متخصصان حوزه ساختمان برای همکاری با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام نیز بسیار قابل توجه و دور از انتظار بود.

خیریه امام حسین (ع)