advertise

.

.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، حجت الاسلام محمدرضا نیستانی در دیدار با مهدی رقایی قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام با اشاره به تجربیات خود در دوران تبلیغ در خارج از کشور اظهار داشت: طی این سال‌ها تجربیات خوبی را در کشورهای مختلف به دست آوردهام که می‌توان با استفاده از آن در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری فعالیت کرد.
وی با بیان اینکه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام اقدامی جهان شمول را در حوزه کاری خود قرار داده است، ابراز داشت: مسکن جزء اولین نیازهای بشر است که باید برطرف شود.

خیریه امام حسین (ع)

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با بیان اینکه ارتباط با مجموعه‌های ایرانی خارج از کشور یکی از مهمترین راهکارهای توسعه فعالیتهای موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام در خارج از کشور است، اضافه کرد: بنده با این مجموعه‌ها ارتباط خوبی دارم و از این ارتباط می‌توان برای ترویج کارهای نیکوکارانه و جذب کمک خیران ایرانی مقیم خارج از کشور استفاده کرد.
وی گفت: همچنین می‌توان از افراد موثر حاضر در این مجموعهها به عنوان نمایندگان موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن استفاده کرد.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

تولید محتوای دوزبانه در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام
همچنین مهدی رقایی، قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام طی دو سال گذشته اظهار داشت: توسعه فعالیت‌های اجتماعی و گسترش عرصه فعالیت این موسسه را در دستور کار داریم.
وی افزود: در راستای توسعه فعالیت های بین المللی در نظر داریم همه محتواهای تولیدی در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام به صورت دو زبانه تولید شود تا در صورت نیاز اطلاعات لازم در اختیار متقاضیان خارج از کشور قرار گیرد.

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن همچنین استفاده از تجربیات حجت الاسلام نیستانی را فرصت بسیار خوبی برای توسعه فعالیت‌های این موسسه خیریه در خارج از کشور دانست و افزود: در زمینه توسعه فعالیتهای اجتماعی در استان اصفهان نیز می‌توان از ظرفیت‌ کانونهای فرهنگی، هنری مساجد بهره برداری لازم را داشته باشیم.