advertise

.

.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام، مسئولان دو موسسه خیریه امام حسین علیه السلام و کسا (کمک به کودکان سرطانی در اصفهان) به منظور تبادیل تجربیات با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.
مهدی رقایی، قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در این دیدار با بیان اینکه برای از بین بردن فقر و کاهش آسیب‌ها در جامعه هم افزایی و تبادل اطلاعات بین خیریه ها امری ضروری است، اظهار داشت: در این زمینه در خیریه امام حسین علیه السلام سعی داریم با توسعه روابط بادیگر خیریه ها از تجربیات آنها نیز استفاده کنیم.

خیریه امام حسین (ع)

وی با بیان اینکه تاکنون ارتباط با موسسه خیریه کسا منجر به راه‌اندازی نرم افزار جامع نیکوکاران و همچنین راه اندازی طرح قلک در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن شده است، ادامه داد: استمرار این مشارکت را در دستور کار داریم و قدردان همکاری این موسسه خیریه هستیم.
محمدرضا احمدی، مدیرعامل موسسه خیریه کسا نیز در این دیدار با بیان اینکه اشتراک گذاشتن تجربیات در موسسات خیریه امری ضروری است، گفت: در این زمینه ما نیز سعی داریم از تجربیات موفق موسسه خیریه امام حسین علیه السلام استفاده کنیم.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

وی افزود: در ادامه ما می‌توانیم تجربیات خود در زمینه راهاندازی دفاتر شهرستانی و استانی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام را با این موسسه به اشتراک بگذاریم و در این زمینه بازوی کمکی برای این موسسه باشیم.
گفتنی است در در پایان این جلسه لوح تقدیری توسط آقای رقایی به آقای احمدی به دلیل همکاری‌هایی که تاکنون داشتهاند تقدیم شد.

خیریه امام حسین (ع)