advertise

اعلام آمادگی اتاق اصناف اصفهان برای همکاری با خیریه امام حسین علیه السلام
به گزارش روابط عمومی خیریه تخصصی حوزه مسکن امام حسین (ع)، حسین علی صرافان، مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در دیدار با رئیس اتاق اصناف استان اصفهان اظهار کرد: هدف موسسان و پایه‌گذاران این خیریه ترویج کار خیر بوده است، هدفی که همچنان در راس امور این خیریه قرار داشته و همه اقدامات در این راستا انجام می‌شود.
وی ترویج خیر را لازمه وضعیت کنونی در جامعه دانست و تصریح کرد: گرایش همه اقشار به انجام فعالیت‌های اجتماعی می‌تواند تاثیر بسزایی در راستای گذر از بحران‌های اقتصادی، اجتماعی و ... داشته باشد.
مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام با بیان اینکه کمک کار خیر تنها پرداخت پول نیست، افزود: همه مردم می‌توانند با آنچه در توان دارند نسبت به انجام کار خیر اقدام کنند تا ااین فرهنگ به نسل‌های آینده نیز تسری یابد.

خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

مهدی رقایی، قائم مقام مدیرعامل خیریه امام حسین علیه السلام نیز در ادامه این جلسه با اشاره به فعالیت ۴۰ ساله خیریه امام حسین علیه السلام اظهار کرد: در این سال‌ها خیران این خیریه توان خود را برای ایجاد سرپناه برای نیازمندان واقعی و با عزت نفس جامعه بکار گرفتند.


وی با بیان اینکه خیریه امام حسین علیه السلام در حوزه ساخت مسکن ارزان، بازسازی، کمک به خرید منزل و تامین پول ودیعه و یا اجاره مسکن فعالیت دارد، افزود: در ادامه راه بر این باوریم که می‌توان با تامین زمین ارزان با همکاری نهادهای دولتی و غیر دولتی نسبت به تامین مسکن ارزان قیمت برای همه افراد فاقد مسکن جامعه برنامه‌ریزی کرد.
قائم مقام مدیرعامل خیریه امام حسین علیه السلام با اشاره به دو پروژه در دست اجرای این خیریه در قهجاورستان و شهرک امام حسین علیه‌السلام زینبیه گفت: همچنین با توجه به همکاری شرکت عمران بهارستان درصدد آغاز عملیات اجرایی ساخت مسکن ارزان در بهارستان هستیم.
رسول جهانگیری، رئیس اتاق اصناف استان اصفهان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در این خیریه اظهار کرد: مدت‌هاست با فعالیت‌های این خیریه آشنا شده‌ و شاهد خدمات این خیریه بوده‌ایم.
وی ضمن اعلام آمادگی اتاق اصناف استان اصفهان با خیریه امام حسین علیه السلام گفت: بسته پیشنهادی این خیریه برای مشارکت اتاق اصناف ارایه شود تا در حداقل زمان ممکن برای اجرای آن برنامه‌ریزی کنیم.
رئیس اتاق اصناف اصفهان ادامه داد: اتاق اصناف می‌تواند نسبت به معرفی خدمات خیریه به اقشار مختلف و جلب مشارکت و همکاری با خیریه امام حسین کمک قابل توجهی داشته باشد.