advertise

توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و ۱۰۰۰پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان

.

.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به برنامه‌های این موسسه خیریه در این ایام اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا روند ارائه خدمات به مددجویان همواره به صورت غیرحضوری است و این افراد میتوانند به راحتی با ورود به سایت این خیریه نسبت به اعلام درخواست خود در بخش "پذیرش" اقدام کنند.
وی با بیان اینکه استفاده از کد دستوری #۱۳۶۱*۶۶۵۵* نیز از دیگر راه‌های ارتباطی مددجویان و خیران با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام است، تصریح کرد: امکان پذیرش حضوری مددجویان را نداریم و درخواست داریم از هر گونه حضور در موسسه خودداری کنند.

خیریه امام حسین (ع)

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام همچنین به تامین بسته‌های معیشتی برای کمک به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از محل کمک خیران ۲۰۰ بسته معیشتی در این زمینه تهیه شده است.
وی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل اقلام لبنیاتی، حبوبات، مواد پروتئینی، روغن و برنج است، تصریح کرد: ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی ۴۰۰ هزار تومان است و در مجموع ۸۰ میلیون تومان به این امر اختصاص یافته است.
رقایی همچنین به توزیع غذای گرم برای نیازمندان شهر اصفهان در این ایام اشاره کرد و گفت: برای این امر نیز با هزینه ۴۰ میلیون تومانی با کمک خیران و پرسنل خیریه یک هزار پرس انوع آش و حلیم به نیازمندان هدیه می‌شود.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)


خیریه امام حسین (ع)