advertise

کمک به ۱۰ خانواده نیازمند حوزه مسکن به مناسبت میلاد امام حسن (ع)

.

.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی ضمن تبریک میلاد امام حسن (ع) کریم اهل بیت اظهار داشت: خیران همواره سیره و منش این امام بزرگوار را مورد توجه قرار داده و رهرو راه ایشان بوده‌اند.
وی با بیان اینکه خیران همواره پشتیبان و همراه خیریه امام حسین علیه السلام بوده‌اند، اضافه کرد: طی دو سال اخیر و به مناسبتهای مختلف از سوی این موسسه پویش هایی را راه اندازی کرده‌ایم که با اجرای آن توانسته ایم مشکل مسکن مددجویان این موسسه خیریه را برطرف سازیم.
قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن با اشاره به اینکه در حال حاضر شیوع کرونا فرصت پهن کردن سفره های افطاری را از ما گرفته است، ابراز داشت: از این رو برای اجرای نیات خیران در زمینه کمک به نیازمندان مطرح کردن پرونده های بیشتر برای حل مشکل نیازمندان را در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در دستور کار قرار داده‌ایم.

خیریه امام حسین (ع)

وی با بیان اینکه ۴۰ پرونده ۲۰ میلیون تومانی از مددجویان در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام همچنان باقی مانده است، اضافه کرد: از سویی باید توجه داشت که این میزان پرونده به جز پرونده هایی است که از آبان ماه سال گذشته تاکنون ثبت شده است.
رقایی اضافه کرد: بر این اساس به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و به منظور کاهش تعداد پرونده‌های رسوب شده در این موسسه خیریه و تسریع در کمک به نیازمندان طرح ۱۰ پرونده ۲۰ میلیون تومانی را تحت عنوان "سفره کرامت امام حسن (ع)" برای خیران در دستور کار قرار داده ایم تا بتوانیم با کمک خیران دل های زیادی را شاد کنیم.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)