advertise

خانه خورشید

.

.

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: توسعه فعالیت‌های این موسسه خیریه در حوزه ساخت و ساز در دستور کار است.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، حسینعلی صرافان در گردهمایی صمیمانه همراهان این موسسه خیریه با عنوان «خانه خورشید» که در محل پروژه ساختمانی شهرک امام حسین علیه السلام برگزار شد، ضمن خیر مقدم به مهمانان این برنامه اظهار داشت: نیاز خیران برای کمک کردن خیلی بیشتر از نیاز نیازمندان است. وی افزود: حدود چهار دهه از عمر خیریه امام حسین علیه السلام می‌گذرد، دوره‌های مختلف و فراز و نشیب‌های زیادی درا پشت سرگذاشته است اما طی دو سال گذشته پویایی بیشتری را به ویژه در حوزه ساخت و ساز داشته است.

خیریه امام حسین (ع)

مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام با بیان اینکه رسم در خیریه امام حسین علیه السلام برای جمع آوری کمک های خیرین حضور خیران هر صبح چهارشنبه در خیریه بوده است، ابراز داشت: در هر جلسه حدود ۶۰ نفر از خیران حضور یافته و مشکلات مددجویان را برطرف می کردند. وی اضافه کرد: این در حالی است که با شیوع ویروس کرونا علی رغم عدم برگزاری جلسات صبح چهارشنبه این اقدام در فضای مجازی دنبال شد و در این فضا شاهد حضور بیش از یک هزار نفری خیران در هر جلسه مجازی هستیم. همچنین مهدی رقایی، قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن نیز در ادامه این برنامه ضمن قدردانی از حضور خیران در این گردهمایی با بیان اینکه طی دو سال گذشته در کنار رسیدگی به امور مددجویان پروژه‌های ساختمانی را نیز در دستور کار قرار داده ایم، اظهار داشت: در سال گذشته چهار میلیارد تومان از بودجه خیریه در بخش ساخت و ساز هزینه شد که حاصل آن ساخت مجموعه ۱۴ واحدی شهرک امام حسین علیه السلام، خرید اقساطی زمین در بهارستان و خرید زمین در شهر قهجاورستان بوده است. وی با بیان اینکه برای سال جاری آغاز عملیات اجرایی پروژه ۷۰ واحدی را در دستور کار داریم، گفت: این پروژه‌ها در قهجاورستان و بهارستان اجرایی خواهد شد. قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن با بیان اینکه از شهریور سال گذشته پذیرش مددجویان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود، افزود: در سال گذشته حدود یک هزار و ۱۰۰ نفر در سامانه ثبت نام کردند که ۵۰۰ نفر را ساماندهی و ۶۰۰ نفر در صف انتظار هستند. وی ادامه داد: در سال جاری نیز تاکنون ۴۰۰ نفر برای دریافت کمک ثبت نام کرده‌اند که امیدواریم این پرونده ها تا پایان سال جاری ساماندهی شود.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

رقایی با بیان اینکه طرح‌هایی نیز برای شناخته شدن خیریه در دستور کار داریم، گفت: در این زمینه از ظرفیت قلک برای کودکان و بزرگسالان استفاده کرده ایم که این امر در کنار معرفی خیریه می‌تواند ابزاری برای افزایش درآمد نیز باشد. وی همچنین به برگزاری روضه‌های خانگی در محرم و صفر امسال همچون سال گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: در سال گذشته این طرح در ۶۰ خانه برگزار شد و امسال اجرای این طرح در یک هزار و ۴۰۰ منرل مسکونی را در دستور کار داریم. وی در ادامه به راه‌اندازی بخش بانوان موسسه خیریه امام حسین علیه السلام اشاره کرد و افزود: در سال جاری عزم خود را برای همکاری بیشتر بانوان خیر اصفهان با این موسسه خیریه جزم کرده‌ایم و تاکنون استقبال خوبی نیز از این بخش شده است.

خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

B-۲Bu-۱۵۰

رژیم آنلاین

برای دریافت رژیم غذایی آنلاین با ۳۰% تخفیف ویژه کلیک کنید.

مشاوره رایگان

برای درخواست مشاوره تغذیه رایگان کلیک کنید.