advertise

مجمع عمومی و فوق العاده موسسه خیریه امام حسین علیه السلام برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مجمع عمومی و فوق‌العاده خیریه امام حسین علیه السلام با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت امنای این موسسه و مسئولان دستگاه‌های نظارتی در هتل ستاره اصفهان برگزار شد.
در این مجمع که هر دو سال یکبار برگزار می‌شود یاد و خاطره خیران درگذشته این موسسه خیریه گرامی داشته شد. حسینعلی صرافان چهارسوقی، مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در این مجمع ضمن ارائه گزارش دو سالانه عملکرد این موسسه خیریه و ضمن قدردانی از همدلی و همراهی خیران برای تحقق اهداف خیریه اظهار داشت: برخلاف باورمان خیریه در دوران شیوع کرونا فعالیت‌های خوبی را داشت و با قدرت به راه خود ادامه داد. همچنین مهدی رقایی، قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام نیز در قالب گزارش تصویری عملکرد خیریه در بخش مددجویی، مددکاری، درآمد، هزینه‌ها، توسعه فعالیت‌های اجتماعی، فعالیت‌های خیریه در فضای مجازی و رسانه‌ها پرداخت و گفت: همه توان خود را برای توسعه فعالیت‌های خیریه در دو سال گذشته بکار گرفتیم و در این بین از همه خیران، همکاران خیریه و دیگر نهادهای همراه قدردانی می‌کنم. 

خیریه امام حسین (ع)

گفتنی است بعد از پایان گزارش این دو مقام مسئول و تعیین هیئت مدیره سنی،‌ جلسه و مجمع عمومی موسسه خیریه آغاز شد و چند بند اجرایی به رای گذاشته شد و بعد از بحث و بررسی تصویب شد. در پایان نیز از بین افراد متقاضی برای هیئت مدیره جدید موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، اعضای هیئت مدیره جدید انتخاب شدند.


خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)

با استناد به آیین نامه اجرایی خیریه امام حسین علیه السلام، مورخ ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ در جلسع مجمع عمومی و فوق العاده، انتخاب هیئت مدیره برگزار شد و نتایج آن به شرح ذیل می باشد:
اعضای اصلی:
۱. آقای کریم بیگی ۲. آقای حسینعلی صرافان ۳. آقای سید محمد باقر حجازی ۴. آقای اصغر عکاف زاده ۵. آقای علی رجالی ۶. آقای محسن مشکاتی ۷. آقای علی محمد سلامتیان ۸. آقای مسعود کاظمی ۹. آقای احمد هیرادفر ۱۰. آقای علی ابریشم کار ۱۱. آقای محمد معماریان ۱۲. آقای صدرالدین مشکاتی ۱۳. آقای محمد علی هادی پور
بازرس :
۱. آقای حسن آجودانیان
اعضای علی البدل : ۱. آقای محسن پوستی ۲. آقای فرهاد تحویلیان
ضمن تبریک مناسبت انتخاب شایسته ی بزرگواران به سمت اعضای هیئت مدیره خیریه امام حسین علیه السلام، از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضراتعالی و استواری گام هایشان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستاریم.  ازدرگاه ایزدمنان توفیق برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت کمک به نیازمندانی که مشکل مسکن دارند و رشد و شکوفایی خیریه امام حسین علیه السلام را داریم.

خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)
خیریه امام حسین (ع)