مهربانی آنلاین

مهربانی آنلاین

پرونده ها

بیست و پنجمین جلسه هفتگی پرونده های چهارشنبه های مجازی


پرونده اول:

قصه یکی از پرونده‌های مهربانی این هفته خیریه امام حسین علیه السلام زندگی زنی را روایت می‌کند که حدود چند سال است همسرش و سه فرزند خردسالش را رها کرده، او که تنها ۳۳ سال سن دارد چند سالی است که پرستاری از پیرزنی که در خانه او زندگی می‌کند را بر عهده گرفته اما گویا صاحبخانه حوصله بچه‌های خدیجه خانم را ندارد و بداخلاقی با فرزندانش در کنار نداشتن هیچ گونه درآمدی برای تغییر مکان زندگیاش چالش بزرگی برای این مادر خانواده است. او برای حفظ سلامتی فرزندانش و تامین هزینه ودیعه مسکن چشم امید به دستان مهربان خیران خیریه امام حسین علیه السلام دارد...

به مبلغ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان نیاز است.
____________________________________
نحوه ارسال مهربانی از طریق:
◇شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۴۳۲۶۰۷۱۱ به نام موبیست و پنجمین جلسه هفتگی پرونده های چهارشنبه های مجازی


پرونده دوم:

مرتضی دومین مددجویی است که قرعه این مرحله از زندگی‌اش به دستان خیران مهربان موسسه خیریه امام حسین علیه السلام افتاده است، او که سال‌هاست به عنوان شاگرد کفاشی کار میکند این روزها شرمنده تر از گذشته در برابر تامین هزینه‌های خانه است، هر چند همسرش با بافت قالی کمک خرج خانه‌شان است اما چشمان ضعیفی که این روزها به آب مروارید نیز گرفتار شده گویا دیگر یارای گره زدن خامه‌های قالی را ندارد....

به مبلغ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان نیاز است.

____________________________________
نحوه ارسال مهربانی از طریق:
◇شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۴۳۲۶۰۷۱۱ به نام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام
◇ کد دستوری #۱۳۶۱*۶۶۵۵*
____________________________________

ژ 1-8
۰

خرید خانه در سال ۹۹

ژ 1-9
۰

تعمیرات مسکن در سال ۹۹

ژ 1-10
۰

رهن در سال ۹۹

ژ 1-11
۰

کلیه پرونده های مسکن تا سال ۹۹

ژ 1-12
۰

واحد های در حال ساخت

ژ 1-13
۰

واحد های ساخته شده تاکنون

پروژه ها

تولید مسکن ارزان یکی از اهداف خیریه امام حسین علیه السلام است و تاکنون ۱۳ پروژه در این زمینه به بهره برداری رسیده است

کمپین مهربانی

راه‌اندازی کمپین برای کمک به همه نیازمندان از جمله اقدامات ویژه خیریه امام حسین علیه السلام به منظور افزایش مشارکت شهروندان در امور خیر است

مهرنگار

پیامدهای کار خیر در زندگی خیران تاثیرات بسیاری داشته و می خواهیم بخشی از آن‌ها را با شما در میان بگذاریم

قدمت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام

موسسه خیریه امام حسین علیه السلام با ایده مرحوم " حاج محمد امینی" از سال ۱۳۶۱ پایه گذاری و به ثبت رسید، بازاریان اصفهان بزرگ‌ترین حامیان این خیریه بوده‌اند و توانسته‌اند حدود چهار دهه این خیریه را زنده نگه دارند.
هدف اولیه پایه‌گذاران این خیریه کمک به همه نیازمندان در همه عرصه ها بود اما پس از گذشته حدود پنج سال از پایه‌گذاری خیریه، مسئولان گام در تخصصی کردن آن برداشتند.
خیریه امام حسین علیه السلام طی چهار دهه فعالیت خود توانسته به عنوان موسسه‌ای خوشنام بدرخشد و مورد اعتماد خیران و نیازندان قرار گیرد.

چرا خیریه تخصصی حوزه مسکن شدیم؟

خیران موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام پس از حدود پنج سال ارائه خدمات در حوزه مسکن به این نتیجه رسیدند که مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیاز هر خانواده داشتن سرپناهی امن است و در کنار ایجاد سرپناه می‌توان زندگی خوبی را برای نیازمندان بنا نهاد. از این رو رویکرد خود را در راستای حل مشکل مسکن نیازمندان تغییر دادند و تاکنون موفق به کمک به بیش از ۱۳ هزار خانوار در شهر اصفهان شده‌اند.
کمک به خرید، کمک برای ودیعه مسکن و ساخت مسکن ارزان از جمله اقداماتی است که در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن برای نیازمندان ارائه می‌شود.

چشم‌انداز موسسه خیریه امام حسین علیه السلام

مسئولان موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن در برنامه پنج ساله آینده خود توسعه فعالیت‌ در دیگر شهرهای استان با هدف جلوگیری از مهاجرت و کاهش حاشیه‌نشینی در شهر اصفهان، توسعه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و هوشمندسازی فعالیت‌های خیریه برای سهولت در دسترسی مددجویان و همچنین خیران، ساخت مسکن ارزان برای همه اقشار فاقد مسکن و حضور در مجامع بزرگ و نمایشگاهی را در دستور کار دارد.

جامعه هدف خیریه امام حسین چه کسانی هستند؟

موسسان خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن بر این باورند که همه اقشار فاقد مسکن می‌توانند جامعه هدف ارائه خدمات این خیریه باشند اما در این بین زنان سرپرست خانوار، شهروندان بومی شهر اصفهان، خانواده‌هایی با سرپرست از کار افتاده و بیمار، و خانواده‌های دارای شرایط ویژه از اهمیت بیشتری برخوردار هستند

مهرنما

 پویش شصت شب روضه خانگی

تو رفته‌ای به غریبی و از پریشانی
شده است شام غریبان مرا جهان بی‌تو

دوازدهمین شب روضه خانگی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام با هدف حل مشکل مسکن نیازمندان/محرم۱۴۰۰

مداح : آقای لطیفی
مکان : منزل آقای همدانی

شرکت در این پویش از طریق: کد دستوری: #۱۳۶۱*۶۶۵۵* شماره کارت: ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۵۴۳۴۲۰۰

ژ 1-84

در گردهمایی خانه خورشید مطرح شد؛ افزایش پروژه‌های ساختمانی خیریه امام حسین علیه السلام/۱۱۰۰ پرونده مددجویی نیازمند رسیدگی است قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: توسعه فعالیت‌های این موسسه خیریه در حوزه ساخت و ساز در دستور کار است.

ژ 1-82

نخستین نشست هم اندیشی بانوان خیریه امام حسین (ع) با حضور جمعی از بانوان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی و خیر اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، نخستین هم اندیشی بانوان این موسسه با حضور جمعی از بانوان فعال حوزه اجتماعی و زنان در هتل آسمان اصفهان و بصورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام خیریه برگزار شد.

ژ 1-79

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن که با حضور در دفتر خبرگزاری خبرآنلاین اصفهان از اقدامات این خبرگزاری تجلیل کرد، گفت: جغرافیای فقر در برخی مناطق شهر اصفهان ملموس است و باید در این زمینه چاره اندیشی شود.

ژ 1-78

به گزارش خبرنگار دنیای اسرار، ظهر امروز قائم مقام مؤسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن طی بازدید از دفتر سرپرستی این روزنامه با اشاره به همکاری این رسانه در زمینه امور خیر و مسائل اجتماعی اظهار داشت: رسانه ها همواره همراه این موسسه خیریه بوده‌اند و ما وظیفه خود می دانیم که از این همکاری خوب قدردانی داشته باشیم.

ژ 1-76

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: در مجموع از عید نوروز تا عید فطر امسال ۵۰۰ بسته معیشتی برای کمک به نیازمندان اصفهان توسط خیریه امام حسین علیه اسلام توزیع شده است.

ژ 1-74

در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان اصفهان؛ موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام رتبه برتر را کسب کرد روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام تخصصی حوزه مسکن در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان اصفهان رتبه برتر شد.

ژ 1-72

کمک به ۱۰ خانواده نیازمند حوزه مسکن به مناسبت میلاد امام حسن (ع)

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام تخصصی حوزه مسکن از طرح ۱۰ پرونده ۲۰ میلیون تومانی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام و کمک به مددجویان تحت عنوان "سفره کرامت امام حسن (ع)" خبر داد.

ژ 1-71

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی و یک هزار پرس غذای گرم با همت خیران موسسه خیریه امام حسین علیه اسلام بین نیازمندان اصفهان توزیع می‌شود.

ژ 1-69

با وجود بحران‌های اقتصادی سال‌های اخیر جامعه امروز ما نیازمند "خیران مسکن‌ساز " است، اگر چنین مجموعه‌هایی ایجاد شود معضل مسکن حل می‌شود در غیر این صورت حتی تصور خانه‌دار شدن هم برای بسیاری از جوانان مشکل است.

ژ 1-68

خیران اصفهان در بیست و هشتمین همایش سالانه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام که به غیر حضوری برگزار شد، حدود ۷۰۰ میلیون تومان برای تامین مسکن نیازمندان هدیه کردند.

ژ 1-67

با پخش برنامه تلویزیونی؛

اولین همایش غیرحضوری موسسه خیریه امام حسین علیه السلام برگزار می‌شود

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن از برگزاری بیست و هشتمین همایش سالانه این موسسه خیریه به صورت غیر حضوری و با پخش زنده خبر داد.

ژ 1-66

هم‌افزایی و تبادل تجربیات دو موسسه خیریه در اصفهان

دو موسسه خیریه امام حسین علیه السلام و کسا در اصفهان به منظور هم افزایی بیشتر تجربیات خود را به اشتراک گذاشتند.

ژ 1-65

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان آمادگی خود برای همکاری با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در زمینه توسعه فعالیت‌های بین المللی این موسسه را اعلام کرد.

ژ 1-64

به منظور ترویج مهربانی؛

تفاهم‌نامه همکاری روزنامه اصفهان زیبا و موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام امضا شد

آئین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت پیام اصفهان زیبا و مؤسسه خیریه امام حسین (ع)، در محل روزنامه اصفهان زیبا برگزار شد.

ژ 1-63

رئیس حوزه هنری استان اصفهان پیشنهاد داد:

همکاری خیریه امام حسین و حوزه هنری در برپایی گالری برای هنرمندان

رئیس حوزه هنری استان اصفهان پیشنهاد همکاری موسسه خیریه امام حسین علیه السلام و حوزه هنری استان اصفهان برای برپایی گالری‌های هنری برای هنرمندان را پیشنهاد داد.